وبلاگ

دستگاه تولید بطری پلاستیکی

دستگاه تولید بطری پلاستیکی

به بطری های نوشابه، دوغ و آب معدنی پت گفته میشود. اغلب در صنعت بسته بندی آب معدنی از بطری های پلی اتیلن استفاده میشود. با گسترش مصرف بطری پلاستیکی از سوی مردم ، سرمایه گذاران و تجار به فکر راه اندازی خط تولید بطری های پلاستیکی از طریق دستگاه پلاستیک بادی شدند.
به همین سبب تولید بطری های پلاستیکی افزایش پیدا کرد و بازار فروش دستگاه تولید بطری پلاستیکی و قطعات آن رونق بالایی گرفت. امروزه در مابین نوشیدنی ها نوشابه و آب معدنی بیشترین مصرف را دارند و کارخانجات تقریبا شیشه را از بسته بندی محصولات خود کنار گذاشته اند.

دستگاه تولید بطری پلاستیکی

دستگاه های ساخت بطری پلاستیکی از فناوری بادکن برای ساخت استفاده میکنند.
این دستگاه ساخت پت دارای سه مدل دستی، نیمه اتومات و تمام اتومات است و هر دستگاه دارای کوره برای گرم کردن پریفرم، بادکن برای دمیدن هوا در آن و کمپرسور هوا است. قیمت دستگاه تولید بطری پلاستیکی بسیار بیشتر از دستگاه تولید بطری مواد شوینده و تولید بطری پلی اتیلن است.

تولید بطری پلاستیکی

درب بطری نوشابه با آب معدنی متفاوت است و درب نوشابه دارای گاز بند نیز می باشد. برای جای گذاری برند روی بطری از دستگاه لیبل زن بطری استفاده میکنیم. برای اندازه های مختلف بطری نیازمند قالب های مختلف آن نیز هستیم. برای ساخت درب بطری از دستگاه تزریق پلاستیک استفاده میشود چرا که توجه بیشتری به جزئیات دارد و قطعات کوچک راحتتر ساخته میشوند این دستگاه با توجه به ابعاد درب و تعداد حفره های آن اقدام به ایجاد و تولید میکنیم.

دستگاه بادکن پریفرم برای تولید بطری نوشابه امری ضروری است. در اینجا مواد را با حرارت زیاد گرم میکنیم و به آن شکل دلخواه را میدهیم.
قالب های بطری هرچقدر که تعداد بیشتری داشته باشند سرعت کار بالاتر است و سودهی بیشتری نیز خواهیم داشت، همچنین میتوانیم برای تنوع دادن در قالب ها خودمان طرح و نقشه دلخواهمان را به دستگاه بدهیم و قالب جدیدی طراحی کنیم.

خرید دستگاه تولید بطری پلاستیکی

ابتدا برای خرید دستگاه تولید بطری پلاستیکی باید ببینیم که پریفرم ها توسط دستگاه های مجزا به خود ساخته میشوند یا خیر و بطری های پریفرم را به صورت آماده خریداری میکنیم. اگر تولیدات انبوه و به تعداد زیاد باشد خرید پریفرم مقرون به صرفه نیست ، همچنین باید در نظر بگیریم که کیفیت محصول نهایی با کیفیت پریفرم رابطه مستقیم دارد. پریفرم باکیفیت موجب تولید بطری های شفاف ، انعطاف پذیر و مستحکم خواهد شد.

ما باید بدانیم که قصد تولید چه نوع بطری را داریم، برای مثال اگر میخواهیم فقط دو نوع بطری تولید کنیم نیازی به خرید دستگاه با هفت قالب نیست. همچنین باید این موضوع را در نظر بگیریم که اگر به فکر ارتقای کار و محصولات هستیم نباید دستگاه محدودی را انتخاب کنیم. باید از شرکتی دستگاه تولید بطری پلاستیکی را خریداری کنیم که از نظر خدمات پس از فروش و پشتیبانی اطمینان کامل را داشته باشیم. قبل از خرید باید با یک کارشناس خبره مشورت کرده و از تجربیات وی استفاده و از نظر کیفیت و برند مطمئن شویم.

در واتساپ با ماشین سازی مرادی در ارتباط باشید

هیچوقت نباید تمامی سرمایه را برای آغاز یک کسب و کار خرج کرد چرا که شکست جبران ناپذیری به زندگی وارد خواهد شد. در ابتدا باید تمامی هزینه ها و درآمدها را محاسبه و برای آن برنامه ریزی کرد. باید به یاد داشته باشیم که با درآمد اولیه هرگز نباید هیجان زده شد و تمام و کمال آن را خرج کرد و به صفر رساند. چرا که این تا مدت ها هزینه ی مواد اولیه برای دستگاه پلاستیک بادی است.

ماشین سازی مرادی با ساخت دستگاه هاي بادي در صنعت پلاستیک با ظرفیت تولید 100 سی سی تا 250 لیتر بصورت تک لايه و چند لايه در زمينه مصارف دارويي, پتروشيمي, شيميايي, بهداشتي, ارايشي و… در خدمت شما توليد کننده هاي پلاستيک مي باشد.
شرکت ماشین سازی مرادی تنها تولید کننده دستگاه های چهل لیتری تزریقی بادی به صورت تزریق افقی و همچنین دستگاه های 5 لیتری با سیستم گیره بازویی و تنها سازنده دستگاه های 60 تا 240 لیتری در ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *