وبلاگ

اتوماسیون قالب گیری تزریقی

اتوماسیون قالب گیری تزریقی

صلاحیت در اتوماسیون قالب گیری تزریقی در تمام سطوح: از دستگاه قالب گیری تزریقی گرفته تا ربات و سیستم های نوار نقاله تا تجهیزات جانبی. تمام فرآیندها و اجزاء کاملاً هماهنگ هستند. شما می توانید به بهترین کیفیت قطعات، فرآیندهای پایدار و بهره وری بالا تکیه کنید.

مزایای راه حل های اتوماسیون قالب گیری تزریقی

طیف گسترده ای از محصولات برای اتوماسیون قالب گیری تزریقی

ما خودمان تمام اجزای ضروری برای اتوماسیون سیستم قالب گیری تزریقی شما را توسعه و تولید می کنیم. اینها شامل ربات های خطی و مفصلی، فناوری های جانبی و نوار نقاله و همچنین فناوری گیره و محافظ های ایمنی است. با این محصولات، ما دقیقاً راه حلی را که برای تولید مطمئن و حمل مطمئن قطعات شما نیاز دارید، طراحی و می سازیم.

اتوماسیون قالب گیری تزریقی متناسب با نیاز شما

از ربات های ساده و راه حل های اتوماسیون گرفته تا سیستم های تولید پیچیده و سفارشی برای همه صنایع. ادغام مکانیکی و کنترلی اجزای جداگانه منجر به راه حل های فشرده ای می شود که فضای کف را به حداقل می رساند و کار ارگونومیک را امکان پذیر می کند.

فرآیندهای تولید را سریعتر و کارآمدتر کنید

علاوه بر بسیاری از راه‌حل‌های اتوماسیون مکانیکی، الکتریکی و پنوماتیکی در قالب‌گیری تزریقی، ما همچنین راه‌حل‌های دیجیتالی نوآورانه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. سیستم‌های کمکی هوشمند در اطراف ربات به طور قابل توجهی از شما در افزایش بهره‌وری کل تولید قالب‌گیری تزریقی پشتیبانی می‌کنند.

در اینستاگرام به ماشین سازی مرادی سر بزنید

با راه اندازی و راه اندازی سریع در زمان صرفه جویی کنید

مفهوم کنترل یکپارچه ماشین، ربات و تجهیزات جانبی از طریق کنترل دستگاه قالب گیری تزریقی CC300 ما به معنای تلاش کمتر آموزشی و راه اندازی سریعتر است. مدیریت داده‌های قطعات مشترک برای ربات و ماشین نیز تغییر سریع‌تری را ممکن می‌کند و خطاها را به حداقل می‌رساند.

استانداردهای یکسان از اروپا تا آسیا و آمریکا

کارشناسان مراکز اتوماسیون در سراسر جهان شما را در طراحی و ایده سلول تولید خودکار خود پشتیبانی می کنند. ما از دانش و تخصص کل شبکه ENGEL استفاده می کنیم. بیش از 55 نمایندگی توزیع شده در سطح جهانی و 31 شرکت تابعه استانداردهای یکنواخت و پشتیبانی سریع از اتوماسیون در قالب گیری تزریقی را تضمین می کنند.

در واتساپ با ماشین سازی مرادی در ارتباط باشید

سخن پایانی

اتوماسیون قالب گیری تزریقی یکی از راه‌های افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های تولید در صنعت پلاستیک است. این فرآیند شامل استفاده از ربات‌ها، سنسورها، کنترل‌کننده‌ها و نرم‌افزارهای مخصوص برای کنترل دقیق و خودکار مراحل قالب گیری تزریقی است. با اتوماسیون قالب گیری تزریقی، می‌توان کیفیت محصولات را بهبود بخشید، زمان تولید را کاهش داد، ضایعات را کم کرد و ایمنی کارگران را افزایش داد.

ماشین سازی مرادی با ساخت دستگاه هاي بادي در صنعت پلاستیک با ظرفیت تولید 100 سی سی تا 250 لیتر بصورت تک لايه و چند لايه در زمينه مصارف دارويي, پتروشيمي, شيميايي, بهداشتي, ارايشي و… در خدمت شما توليد کننده هاي پلاستيک مي باشد.
شرکت ماشین سازی مرادی تنها تولید کننده دستگاه های چهل لیتری تزریقی بادی به صورت تزریق افقی و همچنین دستگاه های 5 لیتری با سیستم گیره بازویی و تنها سازنده دستگاه های 60 تا 240 لیتری در ایران می باشد .

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مطالعه بیشتر

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *