وبلاگ

کاربرد دستگاه پلاستیک تزریقی بادی

کاربرد دستگاه پلاستیک تزریقی بادی

از قطعات پلاستیکی در بسیاری از صنایع استفاده می شود. از خودرو گرفته تا لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی. قطعات پلاستیکی مختلف برای محافظت، تقویت و ساخت طیف وسیعی از محصولات استفاده می‌شوند.

از دستگاه پلاستیک تزریقی بادی برای تولید انواع بطری های یک لیتری مانند شیر، دبه خیارشور، بطری های مواد شوینده و همچنین از دستگاه های 5 لیتری برای روغن های صنعتی و تجهیزات کارخانجات استفاده میکنند. دستگاه های تزریق پلاستیک بادی با توجه به نوع قالب میتوانند تعداد تولید متفاوتی داشته باشند. قالب 5 لیتری تک کویته میتواند 4 عدد در دقیقه تولید کند و یک قالب 1 لیتری می تواند 3 کویته باشد و 12 عدد در دقیقه تولید داشته باشد.

عملکرد دستگاه پلاستیک تزریقی بادی

سیلندر مواد اولیه را ذوب کرده و با حرکت ماردون مواد را به سمت جلو حرکت می دهد، در مرحله ی بعدی گرانول ها داخل قیف ریخته میشوند و بعد از ذوب شدن از دای هد به پایین رانده شده و با بستن گیره، مواد داخل قالب بسته میشوند. در آخر به کمک فشار باد، شکل قالب را به خود می گیرند و قطعه مورد نظر شکل می گیرد.

کاربرد دستگاه پلاستیک تزریقی بادی

تولید دبه ماست، ظرف سس و سایر مواد غذایی با دستگاه پلاستیک تزریقی بادی انجام میشود. همچنین در صنعت تولیدات انواع نوشیدنی و بطری های مواد شیمیایی، تولید دبه روغن های خودرو و بطری های شوینده و پلی اتیلن و بشکه‌ها از این دستگاه استفاده میشود.

در واتساپ با ماشین سازی مرادی در ارتباط باشید

ماشین سازی مرادی با ساخت دستگاه پلاستیک بادی در صنعت پلاستیک با ظرفیت تولید 100 سی سی تا 250 لیتر بصورت تک لايه و چند لايه در زمينه مصارف دارويي, پتروشيمي, شيميايي, بهداشتي, ارايشي و… در خدمت شما توليد کننده هاي پلاستيک مي باشد.
شرکت ماشین سازی مرادی تنها تولید کننده دستگاه های چهل لیتری تزریقی بادی به صورت تزریق افقی و همچنین دستگاه های 5 لیتری با سیستم گیره بازویی و تنها سازنده دستگاه های 60 تا 240 لیتری در ایران می باشد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *