وبلاگ

ماشین آلات صنعتی

ماشین آلات صنعتی

سری جدید ماشین آلات صنعتی طراحی شده شامل دستگاه هایی با سایزهای 50، 100، 200 و 300 می باشد که به صورت ماشین های تک ایستگاهی عرضه می شوند.
بخش مرکزی، واحد گیره جدید در انتظار ثبت اختراع با میله های اتصال مورب و یک محرک گیره هیبریدی-الکتریکی دو مرحله ای برای نیروهای گیره 500 تا 3000 کیلو نیوتن است. استفاده از سروو هیدرولیک ماشین آلات صنعتی نیاز انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

استفاده از قالب های دمنده با ضخامت های مختلف در طراحی در نظر گرفته شده است و اپراتور ماشین آلات صنعتی می تواند به راحتی ضخامت های بسیار بزرگ قالب را تنظیم کند که با سایر محرک های گیره الکتریکی سیستم های قالب گیری دمشی بزرگ امکان پذیر نیست، از طریق کنترل جدید سیستم کنترل ماشین 8.0 در HMI.

این سیستم نیازی به تنظیم مکانیکی ندارد. در حالی که واحد گیره به طور مرکزی در زیر سکو قرار دارد، سرهای پیوسته نیاز به یک موقعیت آفست جانبی دارند. واحدهای هیدرولیک مدرن و بی صدا با سرعت کنترل شده مصرف انرژی را کاهش داده و سطح نویز را تا 71 دسی بل (A) کاهش می دهند.

مزایا

 • انعطاف پذیر

سیستم های قالب گیری ماشین آلات صنعتی انعطاف پذیر و مدولار با دسترسی بالا و راه حل های تولید انعطاف پذیر برای قوطی های بزرگ، درام ها و IBC ها

 • تنوع ضخامت

مفهوم گیره الکتریکی هیبریدی منحصر به فرد تا 3000 کیلو نیوتن، سریع، صرفه جویی در انرژی و با تنوع ضخامت قالب منحصر به فرد (در انتظار ثبت اختراع)

 • حرکت سریع به صورت الکتریکی و هیدرولیکی

عملکردهای قالب هیدرولیک ماشین آلات صنعتی و سرهای باتری که توسط واحد قدرت هیدرولیک با سرعت متغیر هدایت می شوند.

 • مجهز شدن به کالیبراسیون

ماشین آلات صنعتی می توانند به کالیبراسیون پایین، پین های دمنده و پخش کننده و همچنین دستگاه های انتقال پریسون افقی و عمودی مجهز شوند.

 • تولید کامل قالب ها

راه حل های کامل تولید شامل قالب ها، ربات ها، ایستگاه های پس از پردازش یا پس از خنک سازی و جابجایی مواد از یک منبع واحد، یعنی برای درام های حلقه 220 لیتری.

 • کنترل بصری

کنترل بصری با نظارت هوش مصنوعی برای کیفیت مداوم ماشین آلات صنعتی

 • پایداری فرایند

اکسترودر HiPEx 36D با کارایی بالا با ذوب و پایداری فرآیند همگن با مصرف انرژی -20٪

 • ذوب کوتاه

سرهای اکستروژن سنبه مارپیچی با پشتیبانی از شبیه سازی مدرن، به عنوان سر انباشته کننده و پیوسته برای تک به اکستروژن همزمان. ذوب و دما همگن با زمان تغییر رنگ کوتاه است.

در اینستاگرام به ماشین سازی مرادی سر بزنید

معایب

ماشین آلات صنعتی برای تولید محصولات پلاستیکی مزایای زیادی دارند، اما همچنین معایبی نیز دارند که نباید از آنها چشم پوشی کرد. برخی از معایب استفاده از ماشین آلات صنعتی عبارتند از:

 • افزایش آلودگی محیط زیست

ماشین آلات صنعتی برای تولید محصولات پلاستیکی مقدار زیادی انرژی مصرف می کنند و گازهای گلخانه ای را به هوا تخلیه می کنند. همچنین، محصولات پلاستیکی که تولید می شوند، در صورت عدم بازیافت، به زباله های جامد تبدیل می شوند که باعث آسیب رساندن به سلامت انسان و حیوانات و تخریب منابع طبیعی می شوند.

 • کاهش اشتغال

ماشین آلات صنعتی برای تولید محصولات پلاستیکی نقش بسیاری از کارگران را در فرآیند تولید از بین می برند و باعث کاهش فرصت های شغلی و درآمد برای آنها می شوند. این امر ممکن است منجر به افزایش فقر، بیکاری و نابرابری اجتماعی شود.

 • کاهش کیفیت

ماشین آلات صنعتی برای تولید محصولات پلاستیکی ممکن است نتوانند با دقت و حساسیت لازم به تولید کالاهای با کیفیت بپردازند. برخی از عوامل مؤثر بر کاهش کیفیت عبارتند از: خطاهای فنی، عدم نظارت مناسب، عدم رعایت استانداردهای کاربرد، عدم تطابق با نظر و سلایق مشتریان و غیره.

در واتساپ با ماشین سازی مرادی در ارتباط باشید

ماشین سازی مرادی با ساخت دستگاه هاي بادي در صنعت پلاستیک با ظرفیت تولید 100 سی سی تا 250 لیتر بصورت تک لايه و چند لايه در زمينه مصارف دارويي, پتروشيمي, شيميايي, بهداشتي, ارايشي و… در خدمت شما توليد کننده هاي پلاستيک مي باشد.
شرکت ماشین سازی مرادی تنها تولید کننده دستگاه های چهل لیتری تزریقی بادی به صورت تزریق افقی و همچنین دستگاه های 5 لیتری با سیستم گیره بازویی و تنها سازنده دستگاه های 60 تا 240 لیتری در ایران می باشد .

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *