وبلاگ

انواع دستگاه پلاستیک تزریقی بادی

انواع دستگاه پلاستیک تزریقی بادی

دستگاه پلاستیک تزریقی بادی فرصت گران بهایی را ایجاد میکند تا بتوانیم تولید محصولاتی مانند بطری های یکبار مصرف را با استفاده از فناوری های جدید به دست مشتریان برسانیم. این روش تولید پلاستیک روشی ایده آل برای جایگزین کردن محصولات با ظروف شیشه ای است.

امروزه انواع دستگاه پلاستیک تزریقی بادی بطری‌های مختلف دارویی بهداشتی را تولید می‌کند، اما برای مقاصد دیگر از جمله بسته‌بندی لوازم آرایشی، بسته‌بندی لبنیات، قوطی ها و درام‌ها و همچنین سایر قطعات ساخته شده از پلاستیک استفاده می‌شود.

انواع دستگاه پلاستیک تزریقی بادی

دستگاه پلاستیک تزریقی بادی انواع مختلفی را شامل میشود، ازجمله دستگاه تزریق پلاستیک بادی کوچک حجم 10 میلی لیتر تا 1 لیتر، برای تولید پت حجم 1 لیتری و 1.5 لیتری، همچنین برای تولید بطری های دسته دار، دستگاه تزریق بادی تولید پریفرم، دستگاه با پرت کن و گردبر.
همچنین این دستگاه ها شامل مدل های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی نیز میباشند.

کاربرد انواع دستگاه پلاستیک تزریقی بادی

با دستگاه پلاستیک تزریقی بادی میتوانیم اقلامی مانند قطره چکان، قوطی های پلاستیکی و انواع بطری ها که محصولاتی توخالی هستند را در حجم و تعداد زیاد با ضایعات کم و مقرون به صرفه تولید کنیم.

عملکرد انواع دستگاه پلاستیک تزریقی بادی

فرآیند تزریق بادی به این صورت است که محصول نهایی بدون درز تولید میشود. در اینجا ابتدا الاستومر را به صورت پریفرم شکل میدهیم که معمولا یک لوله از رزین است که برای تبدیل شدن به محصول نهایی منبسط میشود، سپس پریفرم داخل قالب میرود و هوای فشرده به آن دمیده میشود پس از انبساط کامل، قالب باز شده و محصول قالب گیری شده ی نهایی از آن خارج میشود.

مزایای انواع دستگاه پلاستیک تزریقی بادی

هر تولیدی هزینه قابل توجهی را در بر میگیرد و در هر پروژه ای مسئله ای مهم است. قالب گیری با این روش ارزان است، همچنین یک فرایند قابل تنظیم است که میتواند با مقیاس های مختلف به راحتی سازگار شود. این دستگاه برای بهبود ثبات کیفیت محصول ایده آل است.

در واتساپ با ماشین سازی مرادی در ارتباط باشید

ماشین سازی مرادی با ساخت دستگاه پلاستیک بادی در صنعت پلاستیک با ظرفیت تولید 100 سی سی تا 250 لیتر بصورت تک لايه و چند لايه در زمينه مصارف دارويي, پتروشيمي, شيميايي, بهداشتي, ارايشي و… در خدمت شما توليد کننده هاي پلاستيک مي باشد.
شرکت ماشین سازی مرادی تنها تولید کننده دستگاه های چهل لیتری تزریقی بادی به صورت تزریق افقی و همچنین دستگاه های 5 لیتری با سیستم گیره بازویی و تنها سازنده دستگاه های 60 تا 240 لیتری در ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *